Totální čištění skladu! Všechno musí pryč, slevy 40 až 90%. A navíc nemusíte platit poštovné. Stačí když nakoupíte nad 500 Kč a v košíku zadáte kód Z3E1W9CU.  Podívejte se >>>

×

Drogerie

Snažíme se přinášet to, co denně používáte a znáte, ale také věci, které jinde koupit nelze. Vše samozřejmě s maximálním důrazem na kvalitu a nízkou cenu.

Drogerie a kosmetika jsou základním kamenem hygieny a čistoty. Ať se již jedná o svěží a voňavé prádlo, ve kterém ráno odcházíme z domu nebo o tělovou kosmetiku, díky které ze sebe smyjeme vše...

Snažíme se přinášet to, co denně používáte a znáte, ale také věci, které jinde koupit nelze. Vše samozřejmě s maximálním důrazem na kvalitu a nízkou cenu.

Drogerie a kosmetika jsou základním kamenem hygieny a čistoty. Ať se již jedná o svěží a voňavé prádlo, ve kterém ráno odcházíme z domu nebo o tělovou kosmetiku, díky které ze sebe smyjeme všechen pot. Sprchujete-li se ráno, vaše tělo a mysl se rychleji probudí pod proudem vody a chcete-li přes den zářit, doporučujeme používat sprchové gely pro maximální svěžest. Lesklé a zdravé vlasy spadají do kompetence šampónů a vlasových balzámů, které u nás můžete rovněž zakoupit za velmi přívětivé ceny. 

Nezapomínejte na svůj úsměv, který je naší vizitkou a udělejte jej nezapomenutelným díky krásně bílým zubům, které vykouzlí úsměv i tomu největšímu morousovi. Nabízíme renomované značky zubních past pro zdravější a zářivější chrup. Jste-li ve skluzu, ústní voda poslouží jako skvělá záchrana a prevence proti zubním kazům a zubnímu plaku. 

Čistá a záviděníhodná domácnost není výsadou televiziních pořadů o bydlení, i vy můžete mít čistou a vzornou domácnost, ve které se budete cítit skvěle. Čistící prostředky jsou silným soupeřem v boji proti špíně, bakteriím, plísním a nečistotám, které sužují naše domovy. 

Co v této kategorii drogerie najdete? 

Naprosto vše. Nezapomněli jsme ani na naše nejmenší, taková drogerie pro děti s motivem jejich oblíbených hrdinů pouze umocní jejich zájem o hygienu. Nabízíme výrobky, které vám pomohou zbavit se suché kůže, popraskaných rtů, lupů, mastných vlasů a další produkty, které si zamilujete při prvním použití. 

Relaxujete rádi ve vaně? My taky, proto používáme soli do koupele, které nás mžikem přenesou k moři a mají blahodárné účinky na kůži a celé tělo. 

Zobrazit více informací

Podkategorie

 • Péče o tělo

  K péči o tělo nepatří nic jiného než hygiena. Nezapomeňte na jednu důležitou věc a tou je následující - vaše tělo je odrazem toho, jaký jste člověk. Jak o sebe pečujete o vás může leccos vypovědět. Ke správné péči o tělo patří samozřejmě kosmetika.  

  O co vše bychom měli pečovat? 

  Pleť a kůže potřebuje hydratovat a dostatek těkutin. Není nutné navštěvovat ihned kosmetické salóny, můžete si pořídit tělové mléko a krémy a preventivně vyčistit svoji pleť v pohodlí domova. Jistě se vám hodí pleťová kosmetika pro čištění pleti.  

  Svoje místo ve vaší koupelně naleznou i sprchové gely a mýdla, která očiští vaše póry a navoní vás svěžestí. Současně zadrží nepříjemný zápach z podpaží a při kombinaci s deodoranty tvoří účinnou ochranu proti potu, například při sportu.  

  Popraskané rty, suchá kůže nebo lámající se nehty jsou rovněž znakem zanedbatelnosti. Přitom takový balzám na rty nezabere žádné místo ve vaši peněžence natož v kapse. Malý, skladný a účinný pomocník pro popraskané rty.  

  Pečujte o své tělo a ono vám to vrátí.  

 • Péče o zuby

  Péče o chrup je vždy klíčem k zářivému úsměvu, který bude dělat na ostatní dobrý dojem za vás. Pokud ji nechcete podcenit, budou se vám určitě hodit některé naše produkty získané přímo od výrobců.

  Kartáčky na zuby je zpravidla dobré měnit každé tři měsíce, štětinky se při čištění zubů opotřebovávají rychleji než byste řekli. Bílé zuby za těch pár minut ráno i večer, občas mezi jídly, určitě stojí, protože a bohužel - zuby máme jenom jedny, opomeneme-li mléčné, které vypadají ještě na prvním stupni základní školy. 

  Námi nabízené zubní pasty vám pomohou docílit bělejších zubů a zdravého chrupu, díky kterému se nebudete muset již nadále bát vašeho zubaře. Zde platí ale nepsané pravidlo - nebude to zadarmo. Tím máme na mysli samotné čištění, které se bohužel pro mnohé lidi stává natolik otravným a banálním, že jej nepovažují za důležité a spoléhají na občasné a nepravidelné čištění zubů.  

  I pro ty ale máme alternativu a tou jsou ústní vody. Jistě všichni znáte Listerine. Reklamní spoty ještě více rozšířily oblíbenost tohoto způsobu čištění. Kromě zdravějšího chrupu dále odpadá zápach z úst, který je zejména po ránu cítit. Tak či tak, starejte se o svůj chrup dobře, váš zubař to pozná. 

 • Dárkové sady

  Udělejte radost vaším nejbližším! Originální dárkové sady vykouzlí úsměv při každé příležitosti. Praktické sady, zejména kosmetického charakteru, se skvěle hodí pro každou příležitost. Sprchové gely, soli do koupele a další výrobky, které oceníte pro každodenní použití.

Nejprodávanější
Nejnovější
Nejlevnější
Nejdražší
Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek
Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek