Na tyto magnety proti kouření máme skvělé reference. Zkuste kouření alespoň omezit, tento výrobek Vám pomůže. Stojí zhruba tolik, kolik dáte za dvě krabičky cigaret... Více informací získáte kliknutím sem >>>

×

Šály

Slevy

Napsali o nás

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
přehledné, rychlé, kvalita odpovídá ceně

2018-02-12

kometa10
5.005.005.005.005.00
Dobrý a spolehlivý obchod pro lidi jako jsem já.

2018-02-11

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Zatím jsem nakoupila poprvé a líbí se mi to, doporučuji to i svým známým.

2018-02-9

Fišerová
5.005.005.005.005.00
rychlé jednání,skvělé ceny

2018-02-6

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
přehlednost stránek rychlé dodací lhůty

2018-02-2

Šály

Zimní šály jsou zcela nezbytný zimní doplněk, který ochrání váš krk před štiplavými mrazy a zároveň dokonale doplní jakýkoliv outfit. Široký sortiment barev a vzorů.

Mrazivé počasí a teploty pod nulou přímo vybízí k ochraně nejnáchylnějších částí těla a těmi jsou hlava krk. Svými hřejivými materiály jsou velmi oblíbené klasické šály a kvalitní p...

Zimní šály jsou zcela nezbytný zimní doplněk, který ochrání váš krk před štiplavými mrazy a zároveň dokonale doplní jakýkoliv outfit. Široký sortiment barev a vzorů.

Mrazivé počasí a teploty pod nulou přímo vybízí k ochraně nejnáchylnějších částí těla a těmi jsou hlava krk. Svými hřejivými materiály jsou velmi oblíbené klasické šály a kvalitní pokrývku hlavy vám poskytnou tyto zimní čepice s bambulí.

Nezapomeňte na zimní rukavice, které jsou skladné i v kapse a krásně hřejí na rukou.

Dámské a pánské šály 

Ochrana proti chladnému počasí a zároveň prevence proti nachlazení, to nabízí naše šály. Kromě toho jsou velmi elegantní a proto se dámy i pánové mohou těšit výběru, ve kterém si každý z nich jistě najde svého favorita. Jak milovníci kašmíru, tak bavlny a viskózy. 

Kašmírové šály 

Kašmír je patrně jednou z nejcennějších přírodních textílií vůbec. Vyrábí se ze srsti kašmírských koz, které žijí v tibetských horách a získává se z jejich srsti. Kozy se musely přizpůsobit opravdu drsným podmínkám, zejména extrémním mrazům, jež Himaláje sužují a proto je jejich srst dokáže udržet při životě i v - 40 stupních. Jakékoliv oblečení z kašmírových vláken je proto znatelně jemnější než oblečení z jakéhokoliv jiného materiálu a tím z něj činí nejjemnější textílií světa. 

Za zmínku určitě stojí i samotná hřejivost - která umožňuje dlouhodobě přežít kozám v podmínkách, kde by člověk nepřežil. Kašmírové šály jsou až šestinásobně hřejivější než například ovčí vlna. 

Vlněné šály

Materiály jsou 65% bavlna a 35% viskóza, vlněné šály jsou hebké, hřejivé a velmi oblíbené. Bavlněné příze imponují dobrou absorpcí, proto se z bavlny často vyrábí například velmi oblíbené bavlněné povlečení. Vizkóza je zase látkou šátků. 

Zobrazit více informací

Filtrování

Hlavní odstín

Podkategorie

  • Klasické šály

    Pánské a dámské zimní šály, které skvěle padnou na krk a zároveň jej zahřejí před chladným a zimním počasím. Kromě hřejivé síly a ochrany krku skvěle slouží jako elegantní doplněk k outfitu. Až se zimní počasí umoudří a vyleze sluníčko, můžete své šály nahradit šátky, které jsou rovněž vkusným doplňkem.

  • Tunelové šály

    Pletené tunelové šály slouží primárně k ochraně krku před mrazy a chladnému počasí, nicméně díky svému vkusnému navržení jsou vhodné jako doplněk k vašemu outfitu. Kvalitní materiály zajišťují hřejivost a jemnost. 

    Tip: pánské a dámské šály z kvalitních hřejivých materiálů.

Nejprodávanější
Nejnovější
Nejlevnější
Nejdražší
Zobrazeno 1 – 72 z 80 položek
Zobrazeno 1 – 72 z 80 položek