Pojďte se podívat na NOVINKY v našem eshopu. Jistě si vyberete >>> Klikněte sem.

×

Péče o zuby

Napsali o nás

ano
4.504.504.504.504.50
okamžitě opravená nabídka

2018-04-9

Jířa
5.005.005.005.005.00
Našla jsem tam co jsem hledala

2018-04-3

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Jsem spokojen

2018-04-3

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychlost, spolehlivost

2018-04-8

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
doporučuji

2018-03-29

Péče o zuby

Péče o chrup je vždy klíčem k zářivému úsměvu, který bude dělat na ostatní dobrý dojem za vás. Pokud ji nechcete podcenit, budou se vám určitě hodit některé naše produkty získané přímo od výrobců.

Kartáčky na zuby je zpravidla dobré měnit každé tři měsíce, štětinky se při čištění zubů opotřebovávají rychleji než byste řekli. Bílé zuby za těch pá...

Péče o chrup je vždy klíčem k zářivému úsměvu, který bude dělat na ostatní dobrý dojem za vás. Pokud ji nechcete podcenit, budou se vám určitě hodit některé naše produkty získané přímo od výrobců.

Kartáčky na zuby je zpravidla dobré měnit každé tři měsíce, štětinky se při čištění zubů opotřebovávají rychleji než byste řekli. Bílé zuby za těch pár minut ráno i večer, občas mezi jídly, určitě stojí, protože a bohužel - zuby máme jenom jedny, opomeneme-li mléčné, které vypadají ještě na prvním stupni základní školy. 

Námi nabízené zubní pasty vám pomohou docílit bělejších zubů a zdravého chrupu, díky kterému se nebudete muset již nadále bát vašeho zubaře. Zde platí ale nepsané pravidlo - nebude to zadarmo. Tím máme na mysli samotné čištění, které se bohužel pro mnohé lidi stává natolik otravným a banálním, že jej nepovažují za důležité a spoléhají na občasné a nepravidelné čištění zubů.  

I pro ty ale máme alternativu a tou jsou ústní vody. Jistě všichni znáte Listerine. Reklamní spoty ještě více rozšířily oblíbenost tohoto způsobu čištění. Kromě zdravějšího chrupu dále odpadá zápach z úst, který je zejména po ránu cítit. Tak či tak, starejte se o svůj chrup dobře, váš zubař to pozná. 

Zobrazit více informací

Podkategorie

 • Zubní pasty

  Čisté zuby, svěží dech a zdravé dásně, o to vše se postarají zubní pasty s obsahem účinných čisticích a léčivých látek. Dbejte o krásný úsměv, který je vaší vizitkou na každém kroku.

  Zubní pasty jsou tou nejsilnější prevencí proti zubním kazům a staráte-li se o své zuby tak, jak se má, nemusíte se strachem svíjet v křeči při návštěvě zubaře. 

  Krásné a bílé zuby se rodí v koupelně nebo všude tam, kde máte svůj zubní kartáček společně se zubní pastou. Pravidelné čištění je základem pro bílé a zdravé zuby, kromě toho je také prevencí proti zápachu z úst. 

  Chcete na každé fotce, ať z mládí nebo stáří vypadat stále vitálně a mít úsměv, na který se nezapomíná? Ačkoliv je sklovina nejtvrdší mineralizovanou substací lidského těla, nedokáže zuby ochránit bez naší pomoci. Poté, co nám vypadají mléčné zuby se nám ještě na prvním stupni základní školy začnou tvořit stálé zuby a ty nás provází po celý náš život, je proto bláhové opomínat nebo neřešit péči o chrup. 

  Na pomoc nám jsou i ústní vody, které vyžadují pouze vypláchnutí chrupu a tím i menší časovou náročnost pro ty, kteří jsou neustále ve spěchu. Nezapomeňte se podívat na zubní kartáčky

 • Ústní vody

  Ústní vody již neodmyslitelně patří do péče o zuby a celou dutinu ústní. Aktivní látky napomáhají udržet svěží dech, minimalizují usazování zubního plaku a pomáhají tak udržet zuby dlouho zdravé, bez zubního kazu.

  Ideální alternativou pro ty, jenž jsou stále v jednom kole a na čištění zubů zubní pastou nemají příliš mnoho času. Pro bílé a zdravé zuby dodržujte ústní hygienu a čistěte si zuby minimálně 2x denně a to hlavně ráno a večer. Používáte-li ustní vodu, čištění zubu se stává snažším, rychlejším a tím pádem i častějším. Zdravé zuby jsou klíčem krásného úsměvu a zároveň vaši vizitkou.

Výrobce
Objem
Nejprodávanější
Nejnovější
Nejlevnější
Nejdražší
Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek
Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek