Totální čištění skladu! Všechno musí pryč, slevy 40 až 90%. A navíc nemusíte platit poštovné. Stačí když nakoupíte nad 500 Kč a v košíku zadáte kód Z3E1W9CU.  Podívejte se >>>

×

Péče o zuby

Péče o chrup je vždy klíčem k zářivému úsměvu, který bude dělat na ostatní dobrý dojem za vás. Pokud ji nechcete podcenit, budou se vám určitě hodit některé naše produkty získané přímo od výrobců.

Kartáčky na zuby je zpravidla dobré měnit každé tři měsíce, štětinky se při čištění zubů opotřebovávají rychleji než byste řekli. Bílé zuby za těch pá...

Péče o chrup je vždy klíčem k zářivému úsměvu, který bude dělat na ostatní dobrý dojem za vás. Pokud ji nechcete podcenit, budou se vám určitě hodit některé naše produkty získané přímo od výrobců.

Kartáčky na zuby je zpravidla dobré měnit každé tři měsíce, štětinky se při čištění zubů opotřebovávají rychleji než byste řekli. Bílé zuby za těch pár minut ráno i večer, občas mezi jídly, určitě stojí, protože a bohužel - zuby máme jenom jedny, opomeneme-li mléčné, které vypadají ještě na prvním stupni základní školy. 

Námi nabízené zubní pasty vám pomohou docílit bělejších zubů a zdravého chrupu, díky kterému se nebudete muset již nadále bát vašeho zubaře. Zde platí ale nepsané pravidlo - nebude to zadarmo. Tím máme na mysli samotné čištění, které se bohužel pro mnohé lidi stává natolik otravným a banálním, že jej nepovažují za důležité a spoléhají na občasné a nepravidelné čištění zubů.  

I pro ty ale máme alternativu a tou jsou ústní vody. Jistě všichni znáte Listerine. Reklamní spoty ještě více rozšířily oblíbenost tohoto způsobu čištění. Kromě zdravějšího chrupu dále odpadá zápach z úst, který je zejména po ránu cítit. Tak či tak, starejte se o svůj chrup dobře, váš zubař to pozná. 

Zobrazit více informací

Podkategorie

  • Zubní kartáčky

    Používáním správného zubního kartáčku docílíte čistších, hladších a přirozeně bělejších zubů. Stejně tak i váš jazyk pozná rozdíl. Vyberte si z různých barev a tvrdostí zubních kartáčků získaných přímo od výrobce.

    Kartáčky na zuby plní velmi důležitou roli a tou je ochrana a bělost zubního chrupu. Mléčné zuby většině z nás vypadaly již na prvním stupni základní školy a naše stávající zuby nás budou provázet po celý život, pokud tedy nesáhnete po umělých.

    Nedílnou součástí jsou i zubní pasty a ústní vody. Pamatujte, péče o chrup je klíčem ke krásnému úsměvu. 

Nejprodávanější
Nejnovější
Nejlevnější
Nejdražší
Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky
Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky