Totální čištění skladu! Všechno musí pryč, slevy 40 až 90%. A navíc nemusíte platit poštovné. Stačí když nakoupíte nad 500 Kč a v košíku zadáte kód Z3E1W9CU.  Podívejte se >>>

×

Vůně

Máte raději vůni přírody, nebo ovoce? Chcete kvalitní difuzér, nebo raději nějakou vonnou svíčku či esenci? Rádi byste zkusili aromaterapii? Nebo jen potřebujete účinný osvěžovač vzduchu, který dokáže výborně pohlcovat pachy a cigaretový kouř? Všem těmto požadavkům zde dokážeme bez problémů vyhovět, stačí si jen vybrat!

Podkategorie

 • Svíčky

  Vytvořte si v každé místnosti příjemnou atmosféru. Svíčky s vůní i bez ní provoní domov na několik hodin. Na výběr jsou různá aroma, barvy, tvary i velikosti svíček - přesně pro váš interiér. Pro snažší orientaci a rychlejší výběr jsme připravili přehledné kategorie, kde najdete přesně to, co hledáte. Kdybyste si při výběru nevěděli rady, neváhejte nás kontaktovat. 

  Vonné svíčky

  Jemné a příjemné vonné svíčky vytvoří asmosféru a dodá místnosti zcela nový nádech. Ozdobte každou svou místnost vonnými svíčkami a vyberte si ze širokého výběru různých aromat. Je libo skořice nebo jemnější levandule? Bílé květy nebo květ jasmínu? Vybrali jsme pro vás výběr té nejvyšší jakkosti, takže se nemusíte bát, že vám některá vůně nezavoní. 

  Velmi oblíbené čajové svíčky s dlouhou dobou hoření a vysokou kvalitou parafinu příjemně polechtají váš nosánek a vonné svíčky ve skle vykouzlí nekončící relaxační chvíle a pohodu. Je pouze na vás, jakému aromatu holdujete a který ve své domácnosti přivítáte. Stačí pouze zapálit a rázem máte domov plný krásných vůní. 

  Velmi oblíbené jsou i svíčky ve skle s originálními motivy a příjemnými vůněmi. 
 • Vonné tyčinky

  Jste fanoušci aromaterapie, nebo jste o ni zatím jen slyšeli a chcete ji vyzkoušet? Přímo od výrobců jsme pro Vás získali veškeré příslušenství, které budete potřebovat.

  Kam až sahají kořeny vonných tyčinek? 

  Jejich zajímavé vůně, která pozitivně působí na psychiku a smysly člověka se staly oblíbenými ve všech zemích východu, proto lze většinu rozdělit podle země původu. Indie, Tibet, Japonsko a další země Orientu pálí vonné tyčinky při obřadech, modlitbách, meditacích a nebo jako oběť bohům. Nalaďte se na pozitivní frekvenci a okuste jejich sílu a tradici východních zemí.

  Pravdou je, že mají velmi pozitivní vliv na rovnávahu v životě, bystřejší smysly a zdravou psychiku člověka, jsme si jisti, že jejich kouzlo pocítíte již při prvním zapálení, stejně jako my. 

  Jak se vyrábí vonné tyčinky? 

  Starodávné umění bylo generaci po generaci zdokonalováno mistry Orientu, jedná se o posvátné umění. Použitím čistě přírodních surovin, jako jsou sušené květy, byliny, santalové dřevo a kůra exotických stromů bylo dosaženo naprosté dokonalosti. Po rozdrcení vznikne jemný prášek a za pomocí esenciálních vonných olejů a medu vznikne jemná pasta, která se nanáší na bambusová dřívka. 

 • Aromalampy

  Jste fanoušci aromaterapie, nebo jste o ni zatím jen slyšeli a chcete ji vyzkoušet? Přímo od výrobců jsme pro vás získali kvalitní aromalampy, bez kterých se určitě neobejdete!

  Aromalampa slouží k uvolňování esence vonného oleje nebo vonné svíčky, kterou umístíte do spodní části a zapálíte. Poté se již těšíte z aromatických vůní a uklidňující pohoda prochází vaším tělem. Ideální pro metidaci stejně jako vonné tyčinky, ač původem ze zemí Orientu, po jejich zápálení budete mile překvapeni silou zázračných látek, které se uvolňují. 

  Nabízíme pestrou nabídku aromalamp s různými motivy a vzory, abyste si mohli vybrat všichni tu pravou pro vás. Zároveň získáte moderní doplněk do vaší domácnosti. Rovnou se podívejte na naši pestrou nabídku vonných svíček, které jistě oceníte. 

  U nás máte záruku nejnizších cen, všechny produkty, které zde nabízíme, pochází přímo od výrobců, takže si můžeme dovolit nízké ceny a současně poskytovat kvalitní české produkty do každodenní domácnosti. 

 • Vonné sady

  Kvalitní vonné sady v dárkovém balení, které jsou ideálním a originálním dárkem pro milovníky svěžích vůní i aromaterapie. Udělejte radost svým nejbližším a darujte jim dárkové balení obsahující aromalampu, vonné svíčky a esence

  Máte-li rádi aromaterapii, jistě se nezapomeňte podívat na naše vonné tyčinky původem z Orientu. Tamní mistři generaci po generaci zdokonalovali své umění výroby a zároveň byly použity kvalitní suroviny, aby váš požitek byl ještě lepší. 

Nejprodávanější
Nejnovější
Nejlevnější
Nejdražší
Zobrazeno 1 – 61 z 61 položek
Zobrazeno 1 – 61 z 61 položek