POZOR - na našem eshopu probíhá odstávka do 1.10.2017. Vezměte prosím na vědomí, že objednávky budou vyřizovány průběžně.

×

Vůně

Máte raději vůni přírody, nebo ovoce? Chcete kvalitní difuzér, nebo raději nějakou vonnou svíčku či esenci? Rádi byste zkusili aromaterapii? Nebo jen potřebujete účinný osvěžovač vzduchu, který dokáže výborně pohlcovat pachy a cigaretový kouř? Všem těmto požadavkům zde dokážeme bez problémů vyhovět, stačí si jen vybrat!

Podkategorie

 • Vonné tyčinky

  Jste fanoušci aromaterapie, nebo jste o ni zatím jen slyšeli a chcete ji vyzkoušet? Přímo od výrobců jsme pro Vás získali veškeré příslušenství, které budete potřebovat.

  Kam až sahají kořeny vonných tyčinek? 

  Jejich zajímavé vůně, která pozitivně působí na psychiku a smysly člověka se staly oblíbenými ve všech zemích východu, proto lze většinu rozdělit podle země původu. Indie, Tibet, Japonsko a další země Orientu pálí vonné tyčinky při obřadech, modlitbách, meditacích a nebo jako oběť bohům. Nalaďte se na pozitivní frekvenci a okuste jejich sílu a tradici východních zemí.

  Pravdou je, že mají velmi pozitivní vliv na rovnávahu v životě, bystřejší smysly a zdravou psychiku člověka, jsme si jisti, že jejich kouzlo pocítíte již při prvním zapálení, stejně jako my. 

  Jak se vyrábí vonné tyčinky? 

  Starodávné umění bylo generaci po generaci zdokonalováno mistry Orientu, jedná se o posvátné umění. Použitím čistě přírodních surovin, jako jsou sušené květy, byliny, santalové dřevo a kůra exotických stromů bylo dosaženo naprosté dokonalosti. Po rozdrcení vznikne jemný prášek a za pomocí esenciálních vonných olejů a medu vznikne jemná pasta, která se nanáší na bambusová dřívka. 

 • Aromalampy

  Jste fanoušci aromaterapie, nebo jste o ni zatím jen slyšeli a chcete ji vyzkoušet? Přímo od výrobců jsme pro vás získali kvalitní aromalampy, bez kterých se určitě neobejdete!

  Aromalampa slouží k uvolňování esence vonného oleje nebo vonné svíčky, kterou umístíte do spodní části a zapálíte. Poté se již těšíte z aromatických vůní a uklidňující pohoda prochází vaším tělem. Ideální pro metidaci stejně jako vonné tyčinky, ač původem ze zemí Orientu, po jejich zápálení budete mile překvapeni silou zázračných látek, které se uvolňují. 

  Nabízíme pestrou nabídku aromalamp s různými motivy a vzory, abyste si mohli vybrat všichni tu pravou pro vás. Zároveň získáte moderní doplněk do vaší domácnosti. Rovnou se podívejte na naši pestrou nabídku vonných svíček, které jistě oceníte. 

  U nás máte záruku nejnizších cen, všechny produkty, které zde nabízíme, pochází přímo od výrobců, takže si můžeme dovolit nízké ceny a současně poskytovat kvalitní české produkty do každodenní domácnosti. 

Nejprodávanější
Nejnovější
Nejlevnější
Nejdražší
Zobrazeno 1 – 10 z 10 položek
Zobrazeno 1 – 10 z 10 položek