POZOR - na našem eshopu probíhá odstávka do 1.10.2017. Vezměte prosím na vědomí, že objednávky budou vyřizovány průběžně.

×

Šátky a šály

Šátky jsou módním hitem současnosti, který se opět v plné parádě vrátil do šatníků všech žen. Tak na co ještě čekáte, dnes už jde o zcela nezbytný doplněk!

Široká nabídka vzorů a barev, kterou u nás naleznete vám umožní nejrůznější kombinace a jednoduché sladění s vaším stylem.

Dále nabízíme elegantní šály, které kromě moderního vzhledu nabídn...

Šátky jsou módním hitem současnosti, který se opět v plné parádě vrátil do šatníků všech žen. Tak na co ještě čekáte, dnes už jde o zcela nezbytný doplněk!

Široká nabídka vzorů a barev, kterou u nás naleznete vám umožní nejrůznější kombinace a jednoduché sladění s vaším stylem.

Dále nabízíme elegantní šály, které kromě moderního vzhledu nabídnou ochranu krku před zimou.

Elegantní šátky na krk

Abyste si mohli vybrat opravdu všichni a snadno, nabízíme rozdělení šátků na tunelové, obdélníkové, trojúhelníkové a také šátky paero.

Jsme si jisti, že oceníte kvalitu zpracování a v případě, že budete potřebovat pomoci s výběrem nebo budete mít jakékoliv jiné dotazy, obraťte se na nás. Rádi vám pomůžeme.

Zobrazit více informací

Filtrování

Hlavní odstín

Podkategorie

 • Šály

  Zimní šály jsou zcela nezbytný zimní doplněk, který ochrání váš krk před štiplavými mrazy a zároveň dokonale doplní jakýkoliv outfit. Široký sortiment barev a vzorů.

  Mrazivé počasí a teploty pod nulou přímo vybízí k ochraně nejnáchylnějších částí těla a těmi jsou hlava krk. Svými hřejivými materiály jsou velmi oblíbené klasické šály a kvalitní pokrývku hlavy vám poskytnou tyto zimní čepice s bambulí.

  Nezapomeňte na zimní rukavice, které jsou skladné i v kapse a krásně hřejí na rukou.

  Dámské a pánské šály 

  Ochrana proti chladnému počasí a zároveň prevence proti nachlazení, to nabízí naše šály. Kromě toho jsou velmi elegantní a proto se dámy i pánové mohou těšit výběru, ve kterém si každý z nich jistě najde svého favorita. Jak milovníci kašmíru, tak bavlny a viskózy. 

  Kašmírové šály 

  Kašmír je patrně jednou z nejcennějších přírodních textílií vůbec. Vyrábí se ze srsti kašmírských koz, které žijí v tibetských horách a získává se z jejich srsti. Kozy se musely přizpůsobit opravdu drsným podmínkám, zejména extrémním mrazům, jež Himaláje sužují a proto je jejich srst dokáže udržet při životě i v - 40 stupních. Jakékoliv oblečení z kašmírových vláken je proto znatelně jemnější než oblečení z jakéhokoliv jiného materiálu a tím z něj činí nejjemnější textílií světa. 

  Za zmínku určitě stojí i samotná hřejivost - která umožňuje dlouhodobě přežít kozám v podmínkách, kde by člověk nepřežil. Kašmírové šály jsou až šestinásobně hřejivější než například ovčí vlna. 

  Vlněné šály

  Materiály jsou 65% bavlna a 35% viskóza, vlněné šály jsou hebké, hřejivé a velmi oblíbené. Bavlněné příze imponují dobrou absorpcí, proto se z bavlny často vyrábí například velmi oblíbené bavlněné povlečení. Vizkóza je zase látkou šátků. 

Nejprodávanější
Nejnovější
Nejlevnější
Nejdražší
Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek
Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek