Povlečení

SlevyPovlečení

Pro ochranu ložního prádla nabízíme povlečení vyrobené z kvalitních materiálů. K prodloužení životnosti peřin a polštářů patří nepochybně správná péče a ochrana.

Povlečení na postel je nepostradatelnou součástí každé matrace, chcete-li prodloužit její životnost a současně ji potáhnout kvalitními materiály, jste ve správných rukou. 

Klasické bavl...

Pro ochranu ložního prádla nabízíme povlečení vyrobené z kvalitních materiálů. K prodloužení životnosti peřin a polštářů patří nepochybně správná péče a ochrana.

Povlečení na postel je nepostradatelnou součástí každé matrace, chcete-li prodloužit její životnost a současně ji potáhnout kvalitními materiály, jste ve správných rukou. 

Klasické bavlněné povlečení, které jistě většina z vás má již doma kvůli hebkému a měkkému materiálů patří k těm nejoblíbenějším. 

Tip: Podívejte se také na prostěradla, rovněž vyrobena z měkké a hebké bavlny pro nerušený a kvalitní spánek.

Povlečení 140x200 cm 

Námi nabízené rozměry jsou 70x90 cm pro polštář a 140x200 cm pro pokrývku. U nás si můžete vybrat z pestré nabídky barev.

Pokud sháníte originální a stylové povlaky na polštáře, určitě si u nás vyberete z téměř 50 různých vzorů.

Povlečení 220x200 cm

Pro pokrývky větších rozměrů, konkrétně těch franzouských tu máme francouzské povlečení. 100% bavlna = radost ulehnout. 

Zobrazit více informací

Filtrování

Materiál
Rozměr povlečení
Hlavní odstín

Podkategorie

 • Bavlněné povlečení

  Kvalitní povlečení ze 100% bavlny v oblíbených barevných kombinacích. Set vždy obsahuje povlečení na polštář i přikrývku. Nezanechává žmolky ani ani neztrácí barvu po mnohonásobném vyprání a proto se nemusíte bát krátké životnosti ani vyblednutí.

  Bavlněné příze se těší oblibě po celém světe, jemný oblíbený textil s absorpčními schopnostmi, ze kterého se dále například vyrábí ručníky a osušky. Dalším zajímavým faktem o bavlně je její pevnost - při namočení dochází k až 20% nárustu. 

  Bavlněné povlečení 140x200

  Klasický rozměr peřin, který má snad každý a proto u nás naleznete povlečení zatím hlavně tohohle rozměru. Do budoucna však chystáme další alternativy rozměrů a barevných kombinací, aby si měli šanci vybrat skutečně všichni.

  Tip: Pokud právě obměňujete ložní prádlo, určitě nezapomeňte na kvalitní prostěradla na matrace.

 • Mikroflanelové povlečení

  Pokud hledáte pro svou postel nejjemnější a zároveň nejhřejivější materiál na trhu, je jednoznačnou volbou mikroflanelové povlečení BedStyle. Jeho povrch tvoří hustá síť drobných chloupků, které jsou velmi příjemné na dotek. Pro osoby s citlivější pokožkou jde o nejlepší materiál pro povlečení. 

  Mikroflanel má vyšší hustotu krátkých chloupů a tím předčí i tak hebký materiál jako je mikroplyš. Kromě toho imponuje i zvýšenou hřejivostí a sametovou hebkostí. Mikroflanelové povlečení je ideální volbou pro ty, kteří rádi usínají ve studené místnosti. Bylo nespočetkrát potvrzeno, že spánek ve chladnější místnosti podporuje metabolismus transformací hnědového (dobrého tuku) na energii, která zvyšuje metabolismus (rychlejší spalování tuků).
  Ne všichni ale dokáží usnout ve chladné místnosti a každé jejich zachrutí nebo otočení končí probuzením proto, že povlečení nebo prostěradlo je příliš chladné. 
  Povlečení z mikroflanelu nestudí ani nepřenáší zimu, právě naopak - krásně hřeje. S tímto povlečením máte zaručený kvalitní spánek s dlouhodobými pozitivními účinky jako je dobrá nálada a více energie, kterou načerpáte kvalitím spánkem. Zde opravdu platí klišé usínat jako v bavlnce. 
  Zajdetě ještě dál a současně si pořiďte mikroflanelové prostěradlo, které rovněž skýtá všechny vlastnosti výše popsané.  
 • Francouzské povlečení

  Kvalitní povlečení ze 100% bavlny ve francouzském rozměru - 2 polštáře 70 x 90 cm a deka 220 x 200 cm. Francouzské povlečení 220x200 cm je oblíbené zejména díky svým větším rozměrům, dva polštáře a společná pokrývka pro vašeho partnera či partnerku přispívá k bližšímu kontaktu a kde je kontakt, tam je láska.

  Zejména ženy se ale v noci záhadným a nevědomým způsobem zmocňují pokrývky, mějte proto připravenou po ruce deku, která zahřeje. Deka z mikrovlákna je ideálním kandidátem. 

 • Dětské povlečení

  Kvalitní povlečení určené do dětských postýlek. Veselé dětské motivy, které si vaše ratolesti oblíbí a zároveň budou mít lepší spaní, neboť je bude chránit jejich oblíbený zástupce ze světa pohádek. Děti jsou naší pýchou a proto bychom měli udělat maximum pro jejich pohodlí. Na bytový textil jsme specialisté a proto se na nás neváhejte obrátit jakýmkoliv dotazem. 

  Povlečení do dětské postýlky

  V rozměrech 90x130 cm pro pokrývku a 40x60 cm pro polštář vyrobeny ze 100% bavlněných přízí, které děti ocení, zejména ti, které mají problém se spaním a často se budí. Dopřejte svým dětem to nejlepší během spánku, povlečení prodlouží životnost matrace a zejména ji ochrání před vnějším nepořádkem.

  Tip: Dětská prostěradla 70x140 jako ochránci matrací.

Nejprodávanější
Nejnovější
Nejlevnější
Nejdražší
Zobrazeno 1 – 29 z 29 položek
Zobrazeno 1 – 29 z 29 položek