Rukavice

Slevy

Napsali o nás

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
přehledné, rychlé, kvalita odpovídá ceně

2018-02-12

kometa10
5.005.005.005.005.00
Dobrý a spolehlivý obchod pro lidi jako jsem já.

2018-02-11

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Zatím jsem nakoupila poprvé a líbí se mi to, doporučuji to i svým známým.

2018-02-9

Fišerová
5.005.005.005.005.00
rychlé jednání,skvělé ceny

2018-02-6

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
přehlednost stránek rychlé dodací lhůty

2018-02-2

Rukavice

Jak zima střídá podzim, venkovní teploty balancují kolem nuly. Zimní rukavice jsou našimi ochránci proti zimě, která nás sužuje a proto bychom je měli zařadit nejenom k našemu outfitu, ale především je nosit s sebou stejně jako nosíme klíče od domu. Kromě rukou bychom měli ještě myslet na naši hlavu. Námi vybrané zimní čepice s bambulí z hřejivý...

Jak zima střídá podzim, venkovní teploty balancují kolem nuly. Zimní rukavice jsou našimi ochránci proti zimě, která nás sužuje a proto bychom je měli zařadit nejenom k našemu outfitu, ale především je nosit s sebou stejně jako nosíme klíče od domu. Kromě rukou bychom měli ještě myslet na naši hlavu. Námi vybrané zimní čepice s bambulí z hřejivých materiálů ochrání vaši hlavu a tím i vás před nachlazením.

Dámské zimní rukavice

Elegantní dámské zimní rukavice zahřejí před štiplavými mrazy a proto se pro ně vždy najde místo ve vaši kabelce. Na výběr budete mít z bavlněných, fleecových a vlněných prstových zimních rukavic. Nezapomeňte na místo, kudy odchází nejvíce tepla a tím je hlava - proto se podívejte po originální nabídce dámských zimních čepic, které perfektně sednou a jsou velmi příjemné.

Pánské zimní rukavice

Kvalitní fleecové a kašmírové prstové pánské zimní rukavice zahřejí ruce i v kruté zimě. Za bezkonkurenční cenu - přímo od výrobce tedy pořídíte rukavice za pár desítek korun, které svoji práci odvedou na výbornou.

Dětské zimní rukavice

Zejména naši nejmenší bývají nejvíce náchylní k onemocnění a proto bychom měli na jejich zdraví myslet přednostně. Je jedno, jestli se aktivně účastní koulovaček ve školce nebo jiných zimních aktivit, zimní dětské rukavice zkrátka potřebují!

Zobrazit více informací

Filtrování

Materiál
Hlavní odstín

Podkategorie

 • Dámské rukavice

  Dámské rukavice nejsou pouhým módním doplňkem, rovněž je to ochrana před krutými mrazy a chladným počasím. Svou snadnou skladností se vejdou i do velmi malé kapsy, takže jakmile uhodí mráz, sáhnete do kapsy nebo kabelky a hned máte ruce v teple.

  Obecně v zimě tu jsou pouze tři zranitelná místa, která mají za následky to, že je nám zima a těmi místy jsou hlava, ruce a krk. Proto by naše prevence proti nachlazení a boji s nízkými teplotami měla obnášet kvalitní zimní rukavice, zimní šálu a v poslední řadě dámskou zimní čepici. Nebojte, nabízíme širokou škálu barev a vzorů i pro náročnější, aby si nás mohly vybrat všichni. Určitě bychom za nás ještě doporučili nákrčník, který rovněž zahřeje.

 • Pánské rukavice

  Pánské zimní rukavice z kvalitních a příjemných materiálů zahřejí ve štiplavých mrazech a zároveň jsou doplňkem k vašemu stylu. Pár rukavic se snadno vejde i do malé kapsy nebo jakékoliv kapsy malého batohu či brašny a proto jsou velmi oblíbeným preventivním doplňkem proti nachlazení v boji se zimou.

  Abyste byli ještě více chráněni proti zimě, nabízíme vám pánské šály elegantní i klasické.

 • Rukavice pro děti

  Zimní rukavice pro děti a jejich opravdu široký výběr barev i vzorů, ve kterých najde každý kluk i děvče své favority, které jim zkrátka pořídit musíte. Děti jsou obecně náchylnější k nemocem a jejich imunita není tak silná jako u dospělého jedince a proto by jejich každá výprava ven měla obsahovat hřejivé zimní dětské rukavice a teplé dětské zimní čepice, které zatočí se štiplavými mrazy a chladným počasím.

Nejprodávanější
Nejnovější
Nejlevnější
Nejdražší
Zobrazeno 1 – 19 z 19 položek
Zobrazeno 1 – 19 z 19 položek