Totální čištění skladu! Všechno musí pryč, slevy 40 až 90%. A navíc nemusíte platit poštovné. Stačí když nakoupíte nad 500 Kč a v košíku zadáte kód Z3E1W9CU.  Podívejte se >>>

×

Rukavice

Jak zima střídá podzim, venkovní teploty balancují kolem nuly. Zimní rukavice jsou našimi ochránci proti zimě, která nás sužuje a proto bychom je měli zařadit nejenom k našemu outfitu, ale především je nosit s sebou stejně jako nosíme klíče od domu. Kromě rukou bychom měli ještě myslet na naši hlavu. Námi vybrané zimní čepice s bambulí z hřejivý...

Jak zima střídá podzim, venkovní teploty balancují kolem nuly. Zimní rukavice jsou našimi ochránci proti zimě, která nás sužuje a proto bychom je měli zařadit nejenom k našemu outfitu, ale především je nosit s sebou stejně jako nosíme klíče od domu. Kromě rukou bychom měli ještě myslet na naši hlavu. Námi vybrané zimní čepice s bambulí z hřejivých materiálů ochrání vaši hlavu a tím i vás před nachlazením.

Dámské zimní rukavice

Elegantní dámské zimní rukavice zahřejí před štiplavými mrazy a proto se pro ně vždy najde místo ve vaši kabelce. Na výběr budete mít z bavlněných, fleecových a vlněných prstových zimních rukavic. Nezapomeňte na místo, kudy odchází nejvíce tepla a tím je hlava - proto se podívejte po originální nabídce dámských zimních čepic, které perfektně sednou a jsou velmi příjemné.

Pánské zimní rukavice

Kvalitní fleecové a kašmírové prstové pánské zimní rukavice zahřejí ruce i v kruté zimě. Za bezkonkurenční cenu - přímo od výrobce tedy pořídíte rukavice za pár desítek korun, které svoji práci odvedou na výbornou.

Dětské zimní rukavice

Zejména naši nejmenší bývají nejvíce náchylní k onemocnění a proto bychom měli na jejich zdraví myslet přednostně. Je jedno, jestli se aktivně účastní koulovaček ve školce nebo jiných zimních aktivit, zimní dětské rukavice zkrátka potřebují!

Zobrazit více informací

Filtrování

Materiál
Hlavní odstín

Podkategorie

  • Rukavice pro děti

    Zimní rukavice pro děti a jejich opravdu široký výběr barev i vzorů, ve kterých najde každý kluk i děvče své favority, které jim zkrátka pořídit musíte. Děti jsou obecně náchylnější k nemocem a jejich imunita není tak silná jako u dospělého jedince a proto by jejich každá výprava ven měla obsahovat hřejivé zimní dětské rukavice a teplé dětské zimní čepice, které zatočí se štiplavými mrazy a chladným počasím.

Nejprodávanější
Nejnovější
Nejlevnější
Nejdražší
Zobrazeno 1 – 2 z 2 položek
Zobrazeno 1 – 2 z 2 položek