Péče o vlasy

Napsali o nás

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychlý a spolehlivý

2018-11-17

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Doporučuji.

2018-11-14

Ověřený zákazník
4.004.004.004.004.00
Spolehlivé

2018-06-20

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
rychlost cena komunikace

2018-06-23

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Doporučujeme

2018-06-9

Péče o vlasy

Správná péče o vlasy je důležitá pro ochranu vlasů. Od šampónů po ozdravující balzámy na vlasy, které dodají lesk a pevnost. 

Řada moderních šamponů jsou syntetické detergenty, které umožňují umývat vlasy při použití všech typů tvrdosti vody. Důležité ale je, aby nepoškozovaly vlasovou strukturu a naopak zlepšovaly vlastnosti vlasů, zatočily s v...

Správná péče o vlasy je důležitá pro ochranu vlasů. Od šampónů po ozdravující balzámy na vlasy, které dodají lesk a pevnost. 

Řada moderních šamponů jsou syntetické detergenty, které umožňují umývat vlasy při použití všech typů tvrdosti vody. Důležité ale je, aby nepoškozovaly vlasovou strukturu a naopak zlepšovaly vlastnosti vlasů, zatočily s vypadáváním a lupy. 

Nabízíme širokou škálu šampónů na vlasy světoznámých značek, například Syoss, Palmolive, Schauma, Head&Shoulders, Fructis, Gliss Kur a další. 

Zdravým a nevypadávajícím vlasům je třeba věnovat péči a ochranu, proto by součástí každého mytí měl být balzám na vlasy, který posiluje strukturu vlasů, dodává lesk a podporuje jejich odolnost a současně nabízí jemnost a snadnější rozčesávání právě díky jemnějším vlasům. 

Do vlasové kosmetiky patří nepochybně i laky na vlasy, které jistě mají své stálé místo v koupelně každé ženy a některých mužů. Váš pracně udělaný účes se nemusí v průběhu dne měnit a vy tak při příchodu domů pokládat zrcadlu otázku:,, tak takhle jsem vypadal/a celý den?”. Lak na vlasy drží váš účes ve stejné podobě jako když jste ráno odcházeli z koupelny. 

Další alternativou pro ženy, které si myjí vlasy ráno před opuštěním domu jsou vlasová tužidla, která napomáhá vlasům získat potřebný objem a tvar.

Pro muže vřele doporučujeme velmi oblíbené gely na vlasy, které snadným nanesením a naší šikovností vytvoří přesně takový účes, jaký chceme s výdrží po celý den. 

Zobrazit více informací

Podkategorie

 • Šampóny

  K péči o vlasy patří nepochybně šampóny. Na námi vybrané světové značky se můžete spolehnout a vybrat si, jestli o vaše vlasy bude pečovat Syoss, Palmolive, Fructis nebo například Gliss Kur a další. 

  Regenerace a oživení vlasů není pouze výsadou šampónů, ale také balzámu na vlasy. Jemnější a lesklé vlasy, snažší rozčesávání a na pohled zdravější kštice je výsledkem dobré péče. Proto doporučujeme nejdříve nanést šampon a poté použít balzám a ten nechat několik minut působit. Výsledek pocítíte již po prvním umytí nejen při snažším rozčesávání, ale hlavně při prvním doteku a na pohled. 

  Jaké šampóny u nás naleznete? 

  • proti vypadávání vlasů
  • proti lupům 
  • osvěžující a ozdravující vlasy, obohacující
  • na svěžest a objem a lesk
  • pro ochranu barvených vlasů
  • vyživující

  Pečujete o svoje vlasy a ony vám to vrátí. 

 • Vlasové balzámy

  Pro jemné a zdravé vlasy se používá balzám na vlasy, který nanesete na mokré vlasy a necháte působit. Díky nim uzavíráme vlasovou strukturu a chránime tak vlasy před negativními vlivy. Regenerace vlasů, snažší rozčesávání, lesk a elastičnost - balzámy mohou mít opravdu silný účinek.

  Kondicionéry a balzámy, jaký je mezi nimi rozdíl?

  Sto lidí, sto chutí. Převážná většina odpoví, že mezi nimi není rozdíl žádný, kondicionér je pouze název výrobce, oproti tomu jiný výrobce pojmenuje stejný výrobek balzám na vlasy. Přestože je to z velké části pravdou a rozdíl mezi nimi není prakticky žádný a to pouze v obchodním názvu, i tak malý rozdíl tam je.

  Kondicionér má hustší konzistenci a tím se hůře aplikuje na kořínky vlasů i celé vlasy, dává se většinou pouze jen na konečky vlasů k jejich uzdravení. Balzám se naopak nanáší velmi snadno, je tekutější a dává se na celé vlasy včetně kořínků.

  Obecně se doporučují spíše balzámy. Neutralizují alkalické zbytky a vyživuje narušené vlasové vlákna, ustáluje pH - lesklejší, zdravější a jemnější vlasy na pohled.
  Kondicionéry mají vyšší obsah silikonu, který může podráždit vaši vlasovou pokožku a díky své hustotě obaluje vlasy, které jsou posléze hůř vyživené.

 • Barvy na vlasy

  Každá žena si potrpí na vzhledu svých vlasů a ještě víc miluje tu barvu, se kterou odchází velmi spokojena z kadeřnického salonu. Kvalitní barva na vlasy již není doménou pouze kadeřnických salónů, profesionální výsledek, který poskytují Syoss a Schwarzkopf vám ušetří nejednu cestu ke kadeřnici, neboť nabarvit vlasy při troše šikovnosti zvládnete sama a mnohem laciněji při stejné kvalitě obarvení.

  Barvy na vlasy Syoss
  Testovány a vyvinuty kadeřníky. Vysoce účinná receptura s intevizními barvicími pigmenty, díky kterým je barva dlouhotrvající, krásně sytá, plná lesku a co víc - kryje šediny. S barvami na vlasy Syoss budete velmi spokojená, neboť obarvení zvládnete snadno sama.

  Posiluje vlasy zevnitř pomocí balzámu, který fixuje barvu s pečujícím Nutri-Care komplexem obohaceným o provitamín B5 a proteiny. Profesionální péče o vlasy, to je Syoss.

  Výborně se chytá, vlasy jsou po umytí hebké, mají vysoký lesk a dobře se rozčesávají, takže už žádné zápasení s vlasy, ani plné kartáče vlasů. Nevymývá se, vydrží opravdu dlouho a naše nabídka odstínů je opravdu pestrá. Věříme, že si zde vyberou opravdu všichni.

  Barvy na vlasy Schwarzkopf Palette

  Víc než 45 let zkušeností, miliony spokojených žen, to jsou barvy na vlasy Palette. Bez ohledu na rozmanité potřeby, Palette vždy splní vaše očekávání, ať jsou jakkoliv náročné. Široká nabídka barev dle posledních trendů i jemné přirozené barvy. Dlouhotrvající barva a zářivý lesk, krytí šedin, dokonalá péče o vlasy a to díky Ultimate Keratinu. Zdravé vlasy jsou samozřejmostí.

  *Včeně příbalového letáku s informacemi a postupem, jak postupovat při barvení.

 • Laky na vlasy

  Péče o vlasy zahrnuje i laky na vlasy, které si oblíbí zejména ženy nebo muži, kteří si ráno v koupelně dávají záležet na svém účesu a o to víc je dokáže rozčílit, když v průběhu dne jejich účes ztrácí na pracné úpravě. Kromě samotného zpevnění a ustálení tvaru účesu, který po aplikování laku drží stejný tvar jako ráno při stylingu v koupelně, slouží také pro zvýšení lesku a ochrany vlasové struktury během silného slunečního záření.

  Velmi důležité je také vymýt nanesený lak z vlasů a k tomu se obecně používají šampóny na vlasy, které vás zbaví vrstvy, která drží vás účes. Součástí každého mytí by měl být balzám na vlasy nebo kondicionér. Je základním kamenem pro jemnější a zdravější vlasy. Snadno jej dostanete do kořínků vlasů.

 • Gely na vlasy

  Váš tvar účesu se nemusí v průběhu dne měnit, stačí si ráno prohrábnout vlasy s malou trochou gelu na vlasy a rázem se váš účes stává odolným vůči větru a ostatním okolnostem.  

  Mějte ale na mysli, že pouze krátké vlasy se nejlépe upravují pomocí gelu. Propůjčené zpevnění se může stát i ne příliš chloubou, pakliže zvolíte přiliš velké množství a váš účes poté vypadá jak vrstva betonu. Dlouhé vlasy se dají mnohem hůře upravovat, protože ztvrdnou a následné rozčesání není moc příjemné. Poté se gelu lze zbavit až po použití šampónu na vlasy a následným nanesením balzámu na vlasy, který se snadno dostane až do kořínků vlasů, tím vrátíte svým vlasům jejich jemnost a zdravý vzhled.  

  Pro dlouhé vlasy doporučujeme lak na vlasy, který kromě pevnosti dodá i lesk a ochranu vlasové struktury.  

Nejprodávanější
Nejnovější
Nejlevnější
Nejdražší
Zobrazeno 1 – 72 z 442 položek
Zobrazeno 1 – 72 z 442 položek