Pojďte se podívat na NOVINKY v našem eshopu. Jistě si vyberete >>> Klikněte sem.

×

Koupel

Slevy

Napsali o nás

ano
4.504.504.504.504.50
okamžitě opravená nabídka

2018-04-9

Jířa
5.005.005.005.005.00
Našla jsem tam co jsem hledala

2018-04-3

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Jsem spokojen

2018-04-3

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychlost, spolehlivost

2018-04-8

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
doporučuji

2018-03-29

Koupel

Nechte se hýčkat jemnými přípravky do koupele, které jsou velmi dobře snášené i tou nejcitlivější pokožkou. Šetrně čistí a zachovávají ochranný plášť kůže. Navíc krásně voní. 

Koupel je relaxační činnost, při které jste maximálně uvolněni a současně si užíváte tu pohodu a klídek. Pro ještě lepší a příjemnější zážitek můžete použít například pěny...

Nechte se hýčkat jemnými přípravky do koupele, které jsou velmi dobře snášené i tou nejcitlivější pokožkou. Šetrně čistí a zachovávají ochranný plášť kůže. Navíc krásně voní. 

Koupel je relaxační činnost, při které jste maximálně uvolněni a současně si užíváte tu pohodu a klídek. Pro ještě lepší a příjemnější zážitek můžete použít například pěny nebo oleje do koupele, které uvolní vaše svaly a zároveň provoní vaši pokožku. 

Vytvořte si svůj rituál a aplikujte si na tělo po osvobozující koupeli tělové mléko, které zregeneruje a zhydratuje vaši pokožku po celém těle a naplní vás tak vitalitou a zároveň vás zbaví vysušené a loupající se pokožky. 

Velmi oblíbenými jsou výrobky Grešík. Taková slastná koupel v bylinkách tohoto výrobce má velmi pozitivní účinky, například po namáhávé, fyzické i psychické práci vás naladí na pozitivní frekvenci a zbaví vás únavy a stresu. 

Zobrazit více informací

Podkategorie

 • Soli do koupele

  Soli do koupele pro celkové uvolnění a relaxaci po náročném dni. Dopřejte si koupel s osvěžující vůní soli. Rozmanitá aroma vám pomohou získat vnitřní klid a ulevit od bolesti i únavy těla. Pozitivní a relaxační účinky soli do koupele vám pomohou zapomenout na všechny starosti a povinnosti, vypnout a naladit se na relaxační impuls, ve kterém bude vaše mysl maximálně uvolněná, stejně jako vaše svaly. 

  Vlastnosti solí do koupele vás ohromí svými blahodárnými, léčivými a zkrášlujícími účinky. Mořská voda obsahuje mnoho látek, díky kterým se cítíme vitálnější. Naše pokožka se uzdravuje a regeneruje, protože mořská voda přirozeně proniká pokožkou a stimuluje látkový systém a zároveň aktivuje oběhový systém. Máte-li zranění nebo spálenou kůži, sůl a koupel rovněž přispívají k rychlejšímu hojení a ozdravení. Plísně nohou, suchá kůže, gynekologické problémy, záněty močových cest, hemeroidy a spousta dalších civilizačních chorob se dá postupně léčit koupelemi se solí. Pro vonnou koupel použijte pěnu do koupele, která vás hezky navoní a zhydratuje pokožku. 

 • Pěny do koupele

  Jemné složení vytváří krémovou pěnu, která umocní zážitek z koupele. Osvěžte své tělo, uvolněte svaly a nechte svou pokožku provonět od bylinek a jiných aromatických složek z čisté přírody.

  Relaxační koupel vás uvolní a zbaví fyzické nebo psychické zátěže, se kterou jste se potýkali přes den. Dovolte tedy svému tělu úplné vypnutí a naladění na pozitivní a uklidňující frekvenci. Nic nepotrápí tak moc, jako neklidná mysl, kterou nelze ovládat. 

  Kromě relaxace je důležitá i regenerace a o tu se bezpečně postará sůl do koupele, která se svými blahodárnými účinky zatočí s plísněmi, suchou pokožkou, zhojí rány dodá vám vitálnější nádech. Rozmanitá aroma přinesou vnitřní klid, po kterém všichni tak toužíme. 

  Pro ještě lepší zážitek použijte bylinky do koupele od výrobce Grešík, které se nyní těší velké popularitě. 

 • Bylinky do koupele

  Bylinné koupele se těší popularitě, neboť po dlouhém dni naše tělo i my právoplatně zasluhujeme relaxační koupel se vším všudy. Blahodárné účinky těchto koupelí také stojí za zmínku - zejména například zklidnění a relaxace podrážděné pokožky, dubová kůra naopak působí příznivě při hemeroidech, nadměrném pocení a dále třeba levandulová bylinná koupel uvolňuje psychické napětí, úzkost a zbavuje vyčerpanosti a přepracovanosti z práce. Máte-li obtíže se záněty, šalvějová koupel s protizánětlivými účinky přijde vhod. 

  Bylinky do koupele mají různé účinky a podle toho, co vás trápí tak můžete nalézt konkrétní pomoc. Pokud si nebudete vědět s výběrem a řešením vašeho trápení formou bylinkové koupele, kontaktujte nás a my vám rádi poradíme.

 • Houby na mytí

  Tělová houba na mytí je součástí každé vaší koupele. Pro snažší mytí mýdlem nebo sprchovým gelem

Nejprodávanější
Nejnovější
Nejlevnější
Nejdražší
Zobrazeno 1 – 22 z 22 položek
Zobrazeno 1 – 22 z 22 položek